TWORZYMY TO CZEGO POTRZEBUJESZ
Z nami zbudujesz reklamę w internecie!

Prowadzenie kampanii Adwords - reklama w Google - Pruszków

Pozycjonowanie strony internetowej w obiektywnych wynikach wyszukiwania często staję się nie opłacalne ze względu na nie wielką popularność danego słowa kluczowego a dużą konkurencję lub ze względu na bardzo dużą ilość słów kluczowych. W takich właśnie przypadkach dobrą alternatywą dla pozycjonowania są linki sponsorowane Google AdWords.

Na czym polega kampania AdWords?

Na pewno zauważyłeś i niejednokrotnie korzystałeś z premiowanych wyników wyszukiwania w Google. Są to z reguły pierwsze trzy wyniki wyszukiwania oraz wyniki znajdujące się po prawej stronie w wyszukiwarce Google. Zasada działania jest dosyć prosta. Wyświetlenie w tych wynikach jest darmowe. Opłata pobierana jest jedynie za kliknięcie. Co oznacza że płacisz tylko za zainteresowane Twoją ofertą osoby które odwiedziły twoją stronę internetową. Jednym z najważniejszych elementów kampanii AdWords jest budżet który ustalasz Ty sam. Kampania nigdy nie będzie kosztowała więcej niż zaplanujesz.

Dlaczego powierzyć prowadzenie kampanii zewnętrznej firmie?

Mechanizm działania AdWords (w wersji BARDZO PODSTAWOWEJ) jest dość prosty więc większość osób poradziłaby sobie z nim bez problemu. Jednak zmarnować budżet w przypadku linków sponsorowanych jest bardzo łatwo. Należy zadbać o odpowiednią lokalizację kampanii. Jeżeli świadczysz usługi tylko na terenie województwa mazowieckiego to klienci z Krakowa nie muszą oglądać Twojej strony a Ty nie musisz za to płacić. Równie ważne jest dobranie odpowiednich słów kluczowych oraz odpowiednich stawek za kliknięcie. Przy dobrze zoptymalizowanej kampanii AdWords Jesteś w stanie zaoszczędzieć ponad 50% swojego budżetu ponieważ w twoją reklamę klikną tylko ludzie zainteresowani Twoją ofertą do których możesz dotrzeć.
Koszty prowadzenia kampanii linków sponsorowanych są niewielkie a dobre zarządzanie kampanią AdWords pozwala uniknąć marnowania budżetu reklamowego dlatego na spotkaniu warto porozmawiać o szczegółach prowadzenia takiej kampanii. Pamiętaj pytania nic nie kosztują. Umów się z nami na spotkanie i porozmawiaj.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zobacz nasze wybrane strony internetowe

Strona internetowa Kancelaria Rachunkowa
 Strona internetowa Solaro
Strona internetowa Noclegi Astra
Strona internetowa Sala Weselna Astra
Strona internetowa Tel Kab
Strona internetowa dla Ułożony Ogród